xXxHolic

22. listopadu 2008 v 21:32 | Jajinka:) |  ♥Manga♥


Watanuki Kinihiro je celkem normální chlapec... No, až na to, že odmalička vidí ztracené duše a už od útlého věku žije sám. Jeho rodiče zemřeli a on se musel naučit postarat sám o sebe, ovšem nikdy nepřišel na to, jak se zbavit těch příšerek, které ho všude pronásledují...
Jednou, když opět utíká před jednou z obludek, omylem zavítá do zvláštního domu. No, není to zase až tak omylem, jeho vlastní nohy ho tam zavedou, prostě se seberou a táhnou ho sebou. Tento "zvláštní dům" není nic jiného než obchod, ve kterém splní vaše přání. Přesně to se Watanuki dozví od podivné dámy, která obchod vlastní a která mu okamžitě řekne, že jejich setkání není pouhou náhodou, náhody neexistují, jejich setkání bylo předurčeno osudem. Watanuki, který jí nevěří a který má pocit, že to všechno je jen špatný vtip, neboť podivná dáma, která se představila jako Yuuko, se nedá popsat jiným slovem než prostě divná, ho dohání k šílenství, se už chystá odejít, když mu Yuuko řekne, že ho může těch obludek, co ho pronásledují, zbavit. Aniž by Watanuki toto přání vyslovil, Yuuko už to bere za samozřejmé a chce po něm úměrbou odměnu - aby pracoval v jejím obchodě.
I když se mu nechce, musí přijmout. Protože jak Yuuko řekla, za něco, můžete získat jen něco stejné ceny, nic většího nemůže být získáno, nic většího ztraceno. Je to rovnováha, pokud je narušena, dostaví se trest. Yuuko už se mu tak zdá dost hrůzostrašná, takže jí nechce dál dráždit, navíc - jejich osud je propojen. A tak pro Watanukiho nastávají dny plné dřiny a ponižování, chvíle strachu a záhadných událostí. Yuuko ho vere spíše jako osobního sluhu, který jí vaří, uklizí a vlastně za ní dělá všechnu špinavou práci. Na oplátku se stává světkem mnoha zajímavých věcí. Ovšem kdo je vlastně Yuuko? Proč pro ní musí pracovat zrovna Watanuki? Kampak nás asi osud zavede?
Mangu si můžete v češtině přečíst tady: http://www.anime-manga.cz/?q=tnt-online-citarna (teprve se překládá)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama