Prosinec 2008

Gekijouban Naruto: Dai Gekitotsu! Maboroshi no Chitei Iseki Dattebayo!

31. prosince 2008 v 22:19 | Jajinka:) |  ♥Naruto♥
Naruto,Sakura a Shikamaru dostanou za úkol najít malé zvířátko a donést jej do jisté vesnice,cestou jsou ale napadeni tajemnými vojáky a jejich "velitelem" Temujinem,Naruto s Temujinem spadnou ze skály.Proberou se v provizorní vesničce kočovníků.Později Naruto zjistí, že ůkol který byl zadán jeho skupině byl objednán právě náčelníkem tohoto kočovného klanu.Naruto se později s Temujinem vypraví za Panem Haido který hodlá založit Utopii, protože vidí, že Naruto má jisté nadpřirozené schopnosti(neví nic o ninjutsu) nabízí mu místo ve svých řadách,Naruto odmitá........dál už nic neprozradím už tak je to dost :-)Gekijouban Naruto: Dai Katsugeki! Yuki Hime Ninpouchou Dattebayo!

31. prosince 2008 v 22:07 | Jajinka:) |  ♥Naruto♥

Kakashi nařídí narutovi, Sasukemu a Sakuře, aby se před další misí podívali na film. Naruto je velký fanoušek herečky představující hlavní postavu a usiluje o její autogram, ale nedaří se, protože herečka autogramy zásadně nedává. Nicméně naše trojice dostává za úkol ji chránit na cestě do Sněžné země, kde má natáčet nový film.


♥Twilight♥

31. prosince 2008 v 21:36 | Jajinka:) |  ♥Nezařazeno♥
Film Stmívání vypráví příběh sedmnáctileté dívky Belly Swanové, která se přestěhuje ke svému otci do malého městečka Forks ve Washingtonu a začne být přítahována Edwardem, bledému, tajemnému spolužákovi, který je, zdá se, rozhodnutý ji odehnat. Ale také nedokáže odolat přitažlivosti, která je přitahuje k sobě… dokonce I když se Edward svěří, že on I jeho rodina jsou upíří. Jejich neortodoxní romance ji uvrhne do fyzického nebezpečí, když Edwardův nepřátelský druh dorazí do města a udělá si zálusk na Bellu....
Celé jméno: Edward Anthony Masen Cullen

Postava: vysoká,štíhlá

Barva vlasů: zbarvené do bronzova - rozcuchané

Barva očí: zlatá nebo černá (podle krmení)

Narozen: v Chicagu roku 1901

Přeměněn: roku 1918

Kým byl přeměně: Carlisle

Zvláštní schopnosti:čtení myšlenek (až na jednu výjimku)

Rodinní příslušníci:


Adoptivní sestra: Alice,Rosalie

Adoptivní bratři: Emmett,Jasper

Adoptivní otec: Carlisle

Adoptivní matka: Esme

Přítelkyně: Isabella Swan

Krátce o životě:


Edward se narodil v Chicagu roku 1901.Jméno zdědil po svým otci Edwardovi.Roku 1918 zastihla Chicago španělská chřipka.Onemocněl na ni,když mu bylo 17.Na tuto nemoc později zemřeli oba jeho rodiče.V té době pracoval v nemocnici doktor Carlisle Cullen.Edwardova matka ho poprosila,když umírala,aby se postaral o jejího syna.A tak se stalo,že Carlisle přeměnil Edwarda na upíra.Edward byl prvním (když nepočítám Carlisle) z rodiny.Na rozdíl od jeho ostatních sourozenců,neměl svou družku/přítelkyni,takže byl dlouho sám,Něco kolem sta let.Avšak roku 2001 potkal v městečku Forks Isabellu Swan.Zezačátku ji nenáviděl,protože v něm probudila city,kterých se bál a nerozuměl jim,a taky neskutečnou žízeň po krvi.Nakonec se mu však podařilo žízeň v sobě potlačit a začal s Bellou chodit.

Celé jméno: Isabella Marie Swan

Přezdívka:
Bella

Postava: štíhlá

Barva vlasů: hnědá - rovné,dlouhé

Barva očí:
čokoládová

Matka: Renne

Otec: Charlie

Nevlastní otec: Phil

Narozena : 1988 ve Forks

Přítel: Edward Cullen

Krátce o životě:


Bella se narodila roku 1988 ve Forks.Krátce po narození se její matka rozvedla a odstěhovala se od jejího otce Charlieho.Bellu vzala sebou.Až do svých 17 let žila s matkou a nevlastním otcem Philem ve slunném městu Phoenix.Její nevlastní otec byl fotbalista a proto často cestoval,jelikož nemohla její matka cestovat s ním a byla z toho nešťastná,rozhodla se Bella,že se odstěhuje za svým otcem Charliem do městečka Forsk,čímž umožnila její matce být s Philem.Bella si nejdřív myslí,že neexistuje nudnější místo než je Forks,ale to jen do té doby než potká přitažlivého a tajuplného Edwarda Culena.On se však k ní chová víc než nepřátelsky,dokonce nepřijde ani druhý den do školy.Bella namůže uvěřit a hlavně nechápe co mohla tak hrozného udělat.Po týdnu se však Edward vrací a chová se k ní víc než přátelsky.Nejednou ji zachrání život a aniž by tomu mohla Bella nějak zabránit,uvědomí si že se do něj bláznivě zamilovala.Její city se nezmění ani potom co zjistí,že Edward a jeho rodina jsou upíři.A tak spolu přes všechny nesnáze začnou chodit,ale vše teprve začíná!
Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.

Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá.
Zaprvé,Edward je upír.

Zadruhé,část jeho sobnosti-a já nevěděla,
jak silná je to část-žízní po mé krvi.

A zatřetí,jsem do něho bezvýhradně a neodvolatelně
zamilovaná.Pro Bellu Swanovou je jedna osoba důležitější než vlastní život: Edward Cullen. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zlého upíra, avšak nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují,že jejich potíže teprve začínají... Zejména když se seznámí s rodinou, jejíž příslušníci se mohou změnit ve vlkodlaky, nesmiřitelné zabijáky upírů.

V druhém pokračování své trilogie autorka dodává další neodolatelnou kombinaci milostného příběhu a napětí s fantastickou zápletkou. Tato vášnivá, strhující a hluboce dojemná upírská milostná sága míří k literární nesmrtelnosti.
Již třetí díl populárního upírského románu. Bella a Edward, po dlouhém rozloučení, jsou konečně odhodlaní utéct spolu a strávit spolu věčnost. Edward požádá Bellu o ruku a ta s nepopsatelnou radostí přijímá! Edward se má odhodlat i k jinému kroku - udělat z Belly upíra. Jenže, do cesty se jim dostane dávná smlouva, která byla uzavřena již před lety, ale v niž se píše, že nikdo z rodu Cullen nesmí kousnout lidskou bytost ...


Dragon Ball Z-videjka:)

28. prosince 2008 v 19:56 | Jajinka:) |  ♥Dragon Ball♥

Devil May Cry-videjka:)

28. prosince 2008 v 19:46 | Jajinka:) |  ♥Devil May Cry♥

Black Cat-videjka:)

28. prosince 2008 v 19:39 | Jajinka:) |  ♥Black Cat♥

Naruto-videjka:)

28. prosince 2008 v 16:56 | Jajinka:) |  ♥Naruto♥
Naruto and Sasuke-Iris


Naruto-If You Want To
Naruto-Everything You Want


Sadness and Sorrow

Memories of Hokage


Tsunade -Memories

Naruto-Far Away


Naruto Shippuuden-Naruto/Sasuke


Ah!My Goddess-obrázky:)

28. prosince 2008 v 16:21 | Jajinka:) |  ♥Ah!My Goddess♥

Ah!My Goddess-videjka:)

28. prosince 2008 v 16:04 | Jajinka:) |  ♥Ah!My Goddess♥

Black Cat-obrázky:)

28. prosince 2008 v 15:53 | Jajinka:) |  ♥Black Cat♥

Black Cat:)

28. prosince 2008 v 15:42 | Jajinka:) |  ♥Black Cat♥,, Mafie je všude". V tomto anime bych to ale malinko upřesnila.Místo mafie tady máme tajnou organizaci "Chronos", která z pozadí ovládá doslova vše. K tomu , aby si udržela svoje ovečky na uzdě využívá tato organizace pečlivě vybrané zabijáky. - Číslo XIII (13 :), Train Hartnett alias Black Cat patří k elitě nazývané Chronos Numbers. (Myslím , že pro toho na koho je poslán tenhle týpek nebude 13tka nejšťastnější číslo ) Tento samotář poslušně plní všechny rozkazy a chladnokrevně zabijí pro své nadřízené. Ovšem i ten největší tvrďák a masový vrah má svá tajemství a trápení. Všechno bude fungovat jako na drátkách až do doby kdy Train potká dívku , která mu v životě udělá totální převrat....Výčet dílů anime Black Cat:

1The Solitary Cat / A Lonely Cat
2The Hesitant Cat / A Bewildered Cat
3The Cat in the Dark
4The Grinning Cat / A Smiling Cat
5The Departing Cat / A Determined Cat
6The Cat Under Fire / A Targeted Cat
7The Wounded Cat
8The Sweeping Cat / A Traveling Cat
9The Charming Cat
10The Cat Unleashed / A Runaway Cat
11The False Cat / An Imitation Cat
12The Fighting Cat
13The Love Cat/A L♥ve Cat
14The Kitty Cat / A Chibi Cat
15The Distant Cat / The Runaway Cat
16The Cat and the Lizard / A Dragon-hunting Cat
17The Napping Cat / A Dozing Cat
18The Cat Deploys / A Sailing Cat
19The Sprinting Cat / A Scampering Cat
20The Cat's Showdown / A Confronting Cat
21A Drowning Cat
22A Claw-Sharpening Cat
23A Cat in Paradise
24A Wayward Cat

Ah!(Oh) My Goddess

28. prosince 2008 v 15:00 | Jajinka:) |  ♥Ah!My Goddess♥
ああっ女神さまっ

Počet episod: 24

Typ: TV serieKeiichi Morisato je kluk, který to s holkama moc neumí. Pokaždé, když se ocitne v přítomnosti děvčete, které se mu líbí, nedokáže ze sebe vydat ani hlásku. Jednoho dne se však omylem dovolá do nebe, do božské agentury , která pomáhá lidem v nesnázích("Goddess help line"). Náhle se před ním objeví bohyně Bellandy a řekne mu, že mu splní jedno jakékoliv přání. Keiichi je tak zmatený tím, že se tam z ničeho nic objevila(a taky je nejspíš zmatený těmi ňadry a roztomilou tvářičkou), že si přeje, aby s ním Bellandy zůstala navždy. Jelikož Bellandy musí poslechnout, Keiichiho život se rázem změní...

♥Gakuen Heaven♥

28. prosince 2008 v 14:49 | Jajinka:) |  ♥Manga♥
Humorná série o mladém učiteli, Makoto Oshinovi, který nalezl svou lásku z mládí. Ta však učí na dívčí škole plné krásných mladých studentek. Stačí jeden den, aby o něj projevilo zájem hned několik osob opačného pohlaví..♥Ani Hina♥

28. prosince 2008 v 14:37 | Jajinka:) |  ♥Manga♥
Mangu znáte a jistě víte i o anime sérii. Ani Hina je předělávka anime seriálu na manga podobu. A ať už je kvalita anime jakákoliv, stále je to Love Hina.:) Takže se opět podívejte na začátek Keitarovy snahy o nalezení dívky, se kterou si dal v dětství slib a na jeho snahu dobýt srdce Naru Narusegawy. A tentokrát v barvě!
Gravitation-videjka:)

27. prosince 2008 v 22:22 | Hikari-chaaaan :3 |  ♥Gravitation-AMV♥

Kiddy Grade-opening,ending:)

27. prosince 2008 v 21:51 | Jajinka:) |  ♥Kiddy Grade♥
opening - "Mirai no Kiyoku(Memories of future-Vzpomínky na budoucnost)"
Any planet is keeping twinkle. Never let me forget
Anybody is keeping secrets. Never let me get back
So take it together now. Hitori ja nai yo Give me the holy land
Haruka na kioku daite Samayou oh, Tears of stars
Mirai he nagareteku Ima wo kagayakasete
Nakushita kako no PAZURU eranda so, It's my heart
KATACHI wo kaeta machi Zutto kizuiteta yo
Wasuretai kizu ato ni RUJYU no sora Itai kiss de tokaseru nara
Fate & Fake Subete Daishi na KOTO wa nani? Oshiete
Love & Pain Marude Onnaji toki no naka mawaru Reflection


ending - "Future"
Kiddy Grade-obrázky:)

27. prosince 2008 v 21:42 | Jajinka:) |  ♥Kiddy Grade♥

Kiddy Grade(Dívčí četa):)

27. prosince 2008 v 21:36 | Jajinka:) |  ♥Kiddy Grade♥
Hlavní hrdinkou je dívka Eclair a spolu s ní její přítelkyně Lumiere. Eclair sice vypadá tak na šestnáct, ale ve skutečnosti už prožila několik životů čítajících několik století. Její tělo je geneticky upravené a dostala zvláštní schopnosti, podle měřítka ES agentů(lidí, se zvláštními schopnosti) třídy G(z počátku seriálu si všichni myslí, že jen C, ale pak se dozvíme, že opravdu G), tedy nejvyšší možné. Pracuje pro organizaci GOTT, která dohlíží na pořádek ve všech různých galaxií a její práce jí přivozuje mnoho depresí, neboť je nucena zabíjet mnoho lidí. Vždycky, když jí někdo zabije, není jí dopřáno zemřít, je znovu oživena do jiného těla a musí se potýkat se všemi svými zlými vzpomínkami znovu.
Na začátku Kiddy grade se dostáváme k jějímu poslednímu převtělení. Eclair už byla tak zdeptaná svou minulostí, že si nechala vymazat všechny vzpomínky a žije teď ve sladké nevědomosti. Lumiere s tímhle moc nesouhlasí, ale proto, že si to Eclair takhle přeje, podporuje jí v tom a snaží se co nejvíc, aby nedopadla jako v jejích předchozích životech. Jenže jak jde čas, Eclair se v jistých vizích vrací do svých vzpomínek a začíná jí navštěvovat jedna část její mysli, původní Eclair. Dlouho Eclair nechce své vzpomínky přijmout zpět, ale nakonec se s minulostí smíří a spolu s Lumiere zničí GOTT, který ovládá komunita Nouwlese, která může za všechny Eclaiřiny problémy. Úplně na konci jsou Nouwlesané zničeni a Eclair může znovu žít svůj dlouhý, v podstatě nekonečný život.